قوانین و مقررات

بند ۱ : قیمت خدمات بر اساس هر نوع فرش متغیر می باشد و در هنگام تحویل فرش به کارمندان قالیشویی قیمت قطعی به اطلاع مشتری رسانده میشود و صورتحساب آنلاین از طریق پیامک برای مشتری ارسال میگردد.

بند ۲ : قیمت شستشوی فرش بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه می باشد و در صورتی که فرش دچار لکه و یا آسیب باشد ، هزینه بصورت توافقی جهت ترمیم فرش و یا لکه برداری به مشتری اعلام میگردد.

بند ۳ : هزینه حمل و نقل فرش در سطح محدوده خدمات قالیشویی در هنگام ثبت سفارش خدمات قالیشویی به اطلاع مشتری رسانده و توافق می شود.

بند ۴ : حمل از طبقات بر عهده راننده قالیشویی نیست و تحویل فرش درب مجتمع و یا منزل انجام می شود.

بند ۵ : در صورت هرگونه اختلاف بر نحوه ارائه خدمات ، مرجع رسیدگی به اختلاف در صورت عدم توافق بر عهده اتحادیه صنف تولیدکنندگان فرش دستباف اصفهان می باشد .

بند ۶ : مدت زمان تحویل فرش حداقل ۳ روز کاری در روزهای عادی سال و ۷ روز کاری در روزهای پایانی سال می باشد و در صورت داشتن خدمات ترمیم و یا لکه برداری شامل زمان بندی فوق نمی باشد.

بند ۷ : تسویه حساب قبل از تخلیه فرش جهت تحویل می باشد که هزینه آن در هنگام تحویل به راننده جهت حمل به دفتر قالیشویی بصورت صورتحساب دیجیتالی از طریق پیامک به اطلاع مشتری رسیده است و قیمت مقطوع و فاقد تخفیف می باشد.

بند ۸ : مشتری موظف می باشد هنگام تحویل گرفتن فرش پس از شستشو بلافاصله فرش خود را بررسی کند و در صورت وجود هرگونه ایراد در شستشو مراتب را به دفتر قالیشویی اطلاع دهد تا به موضوع رسیدگی فوری شود.