قالیشویی ارکیده اصفهان دارای مجوز رسمی از اتحادیه با بهره گیری از دستگاه های بروز و کادر مجرب آماده خدمت رسانی در زمینه شستشوی فرش های دست بافت و ماشینی در کلیه مناطق شهر اصفهان با تضمین کیفیت شستشو می باشد.

در بهترین قالیشویی اصفهان شستشوی فرش در به روش سنتی توسط افراد خبره انجام می شود که با توجه به نوع هر فرش اعم از ماشینی و دستباف بهترین روش شستشو را به کار میگیرند که موجب رضایت همشهریان اصفهانی شده است.

 

قالیشویی اردیبهشت

قالیشویی ارکیده یکی از مواردی است که همه ما در طول سال با آن سرو کار داریم. و انتخاب قالیشویی خوب برای شستشوی عالی و دقیق بسیار مهم است. قالیشویی های بسیاری فعالیت دارند اما داشتن تمامی المان های کمی و کیفی در شستشوی فرش، ارکیده را از سایر قالیشویی ها متمایز می نماید.

درهنگام جمع آوری فرش، نوع خدمات و قیمتها و دیگر خدمات قالیشویی مانند رفو در رسید به صورت شفاف قید می شود. لباس پرسنل فاکتور ها و همچنین وسایل نقلیه مزین به آرم قالیشویی ارکیده می باشد.

یکی از دغدغه‌ های همیشگی ما ایرانیان شستشوی فرش‌های‌ مان است. از آنجا که فرش در دکوراسیون ما نقش بسیار مهمی بازی می‌کند و البته ما ایرانی‌ها، مردمی همیشه تمیز و اهل نظافت هستیم، در فواصل زمانی کوتاه نیاز به شستشوی فرش پیدا می‌کنیم. اما همواره نگرانیم که شستشوی مداوم فرش‌ها باعث از بین رفتن آن‌ها شود. البته می‌دانیم که سپردن شستشوی فرش به یک قالیشویی خوب و استاندارد احتمال بروز مشکل برای فرش را به‌ حداقل می‌رساند.

قالیشویی اردیبهشت

خدمات قالیشویی ارکیده اصفهان

مزایای قالیشویی مدرن
معایب قالیشویی سنتی

قالیشویی ارکیده اصفهان از بهترین شوینده ها و با فرمولاسیون خاص بهره میگیرد. تمامی فرش ها در سالن های شستشوی مربوطه در دستگاه های مناسب شسته و تر و تمیز می شوند. بعد از شستشوی فرش، آب فرش ها توسط دستگاه های آبگیری، تا حد امکان گرفته می شود.

خشک کردن فرش ها پس از قالیشویی، در گرمخانه مجهز به موتور های توربو انجام می شود. و پس از شستشوی فرش ها در محیط باز خشک نمی شوند تا از آلودگی محیطی به دور باشند. شرایط محیطی بر روند خشک شدن فرش ها تاثیر گذار نیست به همین سبب علت تحویل دادن فرش ها در قالیشویی ارکیده نهایتا ۳ روز کاری می باشد.

سرویس های ارکیده حتی در ایام تعطیل در تمام مناطق اصفهان نیز فعال می باشد.

ارائه دهنده خدمات شستشوی فرش های ماشینی و دستباف در تمام مناطق اصفهان و سپاهان شهر و بهارستان با سرویس رایگان رفت و برگشت جهت فاکتورهای بالای 700 هزار تومان می باشد . ما فرش های شما مشتریان عزیز در تمام مناطق اصفهان را با بالاترین کیفیت و تمیزی همراه با ضمانت شستشو مجدد در صورت عدم رضایت و  رعایت موازین شرعی در آبکشی  فرش های ماشینی و دست بافت انجام می نماید.