قالیشویی در خانه اصفهان

قالیشویی ارکیده با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان اصفهان؛ خدمات قالیشویی در خانه اصفهان با سرویس دهی خدمات قالیشویی و رفوگری فرش های ماشینی و دست بافت دارد.

قالیشویی در خانه اصفهان

قالیشویی ارکیده ارائه دهنده خدمات قالیشویی فرش های ماشینی و دست باف در محدوده خانه اصفهان با سرویس رایگان رفت و برگشت جهت فاکتورهای بالای 700 هزار تومان می باشد . قالیشویی ارکیده فرش های شما مشتریان عزیز در منطقه خانه اصفهان را با بالاترین کیفیت و تمیزی همراه با ضمانت شستشو مجدد در صورت عدم رضایت و  رعایت موازین شرعی در آبکشی  فرش های ماشینی و دست بافت انجام می نماید.

یکی از دغدغه‌های همیشگی ما ایرانیان شستشوی فرش‌ های‌ مان است. از آنجا که فرش در دکوراسیون ما نقش بسیار مهمی بازی می‌ کند و البته ما ایرانی‌ها، مردمی همیشه تمیز و تر تمیز هستیم، در فواصل زمانی کوتاه نیاز به شستشوی فرش پیدا می‌کنیم. اما همواره نگرانیم که شستشوی مداوم فرش‌ها باعث از بین رفتن آن‌ها شود. البته می‌دانیم که سپردن شستشوی فرش به یک قالیشویی خوب و استاندارد احتمال بروز مشکل برای فرش را به‌ حداقل می‌رساند. اما قالیشویی ارکیده در منطقه خانه اصفهان چه مشخصات و مزایایی دارد؟ اکنون برای شما برخی از مزایای قالیشویی ارکیده را شرح خواهیم داد:

قالیشویی ارکیده در منطقه خانه اصفهان

قالیشویی اردیبهشت در محله خانه اصفهان با شستشوی فرش با دستگاه‌های تمام مکانیزه یا نیمه مکانیزه امکان آسیب به فرش را به حداقل ممکن می‌رساند. به‌ همین دلیل پیشنهاد می‌ شود حتما فرش‌ های دستباف و حساس به وسیله این دستگاه‌ ها شسته شوند. از مزایای قالیشویی خوب در محدوده خانه اصفهان، مجهز بودن به این دستگاه‌ها و استفاده از آن‌ها در مواقع ضروری و لازم است.

قالیشویی اردیبهشت با فرش های بسیار تمیز، تنها به شستشوی فرش و موکت نمی‌پردازد. بلکه خدماتی مانند رفوگری و ریشه‌زنی را نیز پوشش می‌دهد تا درصورت نیاز به تعمیر فرش‌ها، شما بتوانید از این خدمات نیز بهره‌مند شده و فرش خود را تر و تمیز و تعمیر شده تحویل بگیرید. همچنین در قالیشویی اردیبهشت ؛ استاندارد خدمات دارکشی و پرداخت نیز انجام می‌شود تا پس از شستشوی قالی خود، با معضل پرزهای زائد آن‌ها مواجه نباشید.

از مزایای قالی‌شویی اردیبهشت باید به حمل و نقل فرش‌ها از منطقه خانه اصفهان با کمترین آسیب اشاره کرد. قالی‌ شویی اردیبهشت تمامی دغدغه‌ های شما را در خصوص شستشوی فرش‌ های شما برطرف خواهد کرد. حمل و نقل نیز یکی از این دغدغه‌ ها است.

ضمن اینکه از مزایای قالیشویی اردیبهشت، تحویل فرش‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن حتی در پیک‌های کاری است. این مزیت باعث می‌شود تا روند کارهای نظافتی شما از نظم خارج نشود و طبق برنامه پیش برود.

قالیشویی در خانه اصفهان، پیش از شستشوی فرش، آن را بررسی و معاینه کرده و از سلامتش اطمینان پیدا می‌کند. در واقع تشخیص برخی آسیب‌ دیدگی‌ ها در فرش کاری کارشناسانه است. قالیشویی اردیبهشت این معاینه را انجام داده و درصورت مشاهده هرگونه آسیب احتمالی و پنهان، آن را به شما اطلاع داده و در صورت نیاز فرش شما را ترمیم کرده و سپس آن را می‌شوید. ضمن اینکه به شما خواهد گفت آسیب ناشی از چه مشکلی بوده تا مجدد ایجاد نشود.

در قالیشویی اردیبهشت، از شوینده‌های استاندارد و بی‌ضرر برای فرش‌ها استفاده می‌شود. کارشناسان در قالیشویی بررسی می‌کنند تا درصورت حساسیت الیاف یک قالی به برخی شوینده‌ها، از آن‌ها برای شستشویش استفاده نشود. این دقت و توجه مانع از وارد آمدن آسیب به الیاف فرش‌ها تحت تاثیر شوینده‌های شیمیایی می‌شود.

همچنین در قالیشویی اردیبهشت در محدوده خانه اصفهان، خدمات خود را با قیمت مصوب اتحادیه قالیشویان اصفهان ارائه می‌کند. ضمن اینکه به تعرفه‌های خود پایند است و قیمت‌ها را در پیک‌ های کاری (مانند ماه‌ های آخر سال) افزایش نمی‌دهد. بلکه قیمت خود را کاملا مطابق خدماتش (استفاده از دستگاه های مکانیزه و شوینده‌ های مخصوص) اعلام می‌کند.